Vizier op volleybal

 

Apollo 8 (m) nog niet in goeden doen

Ecare Apollo 8 heren 1

Ecare Apollo 8 heren 1

“Het zat er afgelopen zaterdag nog niet in voor de heren van Ecare Apollo 8. Om 13:15 uur werd de wedstrijd al aangevangen en de tribune zaten vol met enthousiaste trainers, die bezig waren met een opfriscursus. Over bezoekersaantallen dus niets te klagen, maar hoewel we er zin in hadden, kwam dat zaterdag niet in het niveau van het spel tot uiting.”  Mailt Frank Manenschijn van de ploeg uit Borne.

Het Talentteam zal de nodige trainingsuren gemaakt hebben tussen Kerst en afgelopen zaterdag, bij ons kwam de winterstop bijzonder slecht uit. Het ritme van het einde van de eerste seizoenshelft misten we. Wanneer daar enkele griepjes en blessures bijgeteld worden is 1 en 1 al snel 3 punten in het voordeel van het Talentteam.

Met vlagen werd goed spel vertoond, maar de dalen waren ook diep. Die dalen zullen we moeten vergeten de komende week en de lichtpuntjes dienen we uit te breiden. Een deel van het ritme en de harde realiteit van de topdivisie staat weer vers in het geheugen. Namelijk veel trainingsuren maken en strijden voor elk punt, wanneer dan ook. Alleen zo kunnen we proberen te  voorkomen dat een volgend duel weer met 3-0, setstanden 25-21, 25-17 en 25-22 verloren gaat.

Volgende week krijgen we Gemini-S uit Hilversum op bezoek in Borne. Een ploeg waarvan we de wedstrijd van 2013 snel weer zijn vergeten.  Tegen Gemini zullen er weer kansen komen en we gaan er alles aan doen om die kansen te benutten en er weer een ouderwets volleybalspektakel van te maken”  aldus sluit Frank zijn verslag af.

gh @ Vizier op Volleybal