Vizier op volleybal

 

Eredivisie heren

Het aantal teams in de Eredivisie bij de heren is met ingang van het seizoen 2017 – 2018 via een versterkte degradatieregeling in het voorafgaande seizoen terug gebracht naar tien ploegen. Na het reguliere seizoen wordt er in kampioens- en degradatiepoule een ‘nacompetitie’ gespeeld, zoals we dat ook bij de dames kennen. De bovenste zes spelen voor een plaatsje in de play – offs, de beste twee plaatsen zich daarvoor, de onderste drie spelen voor handhaving, het Talent Team doet dan niet meer mee.

Handhaving was er na het seizoen 2016 – 2017 voor: Abiant Lycurgus – Groningen ( Kampioen en Bekerwinnaar) , Seesing Personeel Orion – Doetinchem, Draisma Dynamo – Apeldoorn, Inter Rijswijk – Rijswijk, SV Land Taurus – Houten, Vallei Volleybal Prins – Ede, Advisie / SSS – Barneveld, Coniche Topvolleybal Zwolle – Zwolle, Talent Team Papendal. Naar de Eredivisie promoveerde: Zaanstad – Zaandam.

De selecties voor 2017 – 2018 zijn als volgt samengesteld.

Abiant Lycurgus – Groningen, hoofdcoach Arjan Taaij. <>  Carlos Mora Sabaté (sv), Sam Gortzak (sv), Wytze Kooistra (diagonaal), Stijn van Schie (diagonaal), Auke van der Kamp (p/l), Trifon Lapkov (p/l), Frits van Gestel (p/l), Pascal Hoogstra (p/l), Erik Mattson (libero), Daan Nijeboer (libero), Sander Scheper (mid), Niels de Vries (mid), Dennis Borst (mid) en Hossein Ghanbari (mid).

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Seesing Personeel Orion – Doetinchem, hoofdcoach Redbad Strikwerda. <> Stijn Held (sv), Rob Jorna (lib), Joris Marcelis (dia), Colijn Zuidgeest (p/l),  Erik van der Schaaf (p/l), Pim Kamps (p/l), Freek de Weyer (p/l), Tom Buijs (p/l), Seain Cook (p/l), Dik Heusinkveld (m), Twan Wiltenburg (m) en Maikel van Zeist (m).

Foto website Seesing Personeel Orion.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Draisma Dynamo – Apeldoorn, hoofdcoach Bas Hellinga. <> Bart van Garderen (sv), Hugo van Garderen (sv), Dustin Bontrop (lib), Nico Manenschijn (diagonaal), Michiel van Dorsten (diagonaal), Wessel Anker (m), Renzo Verschuren (m), Josh Edwards (m) Isak Helland – Hansen (p/l), Wessel Blom (p/l) en Mats Kruijswijk (p/l).

Foto website Draisma Dynamo

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Inter Rijswijk – Rijswijk, hoofdcoach Willy Steenbakkers. <>  Guido Spooren (sv), Daan Haanappel (sv), Nick Martherus (lib), Roy Haanappel (lib), Jorn Lorsheid (diagonaal), Joost Groen (diagonaal), Steven vand e Velde (p/l), Noud Doornheim (p/l), Jannes an der ham (p/l), Timo Gras (p/l), Harm Houwink (m), Jorg de Waard (m) en Sander Groos (m).

SV Land Taurus – Houten, hoofdcoach Erik Gras. <>

Bert Sturkenboom (sv), Flor Polinder (sv), Dylan Boerefijn (diagonaal), Jelle van Jaarsveld (diagonaal), Tom van den Boogaard (p/l), Martijn de Haan (p/l), Hans van Westrienen (p/l), Jesse Terhorst (p/l), Mats Bleeker (libero), Jorad de Vries (mid) en Thijs Bouwman (mid).

Vallei Volleybal Prins – Ede, hoofdcoach Ivo Martinovic. <>

Dick Kottink (sv), Jesse Kling (sv), Sander Heithuis (p/l), Joris Zwanenburg (p/l), Felix Meuer (dia), Peter Ogink (p/l), Timo Vos (mid), Chris Ogink (mid), Mario Wijsman (mid) en Steven Ottevanger (libero).

Advisie / SSS – Barneveld, hoofdcoach Olaf Ratterman. <>  Michiel van Beek (sv), Jasper Rietman (lib), Freek Michel (diagonaal), Josia Veenvliet (diagonaal)  Bram Langevoort (p/l), Nick Beckers (p/l), Arjan Roelofs (p/l), Niek Bakker (m), Dwin Brouwer (m), Raygid Isenia (m),

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Coniche Topvolleybal Zwolle – Zwolle, hoofdcoach Gerard van Vliet. Trainer / speler Thijs van Noorden. <> Joshua Lynch (sv), Nikita Artamanov (sv), Tobias Edskes (lib), Jelle Hilarius (diagonaal),Reinold Schoonhoven (diagonaal), Erwin Enter (p/l), Jonas Mulder (p/l), Thijs van Noorden (p/l), Jan – Willem Het Lam (m), Rick van baar (m) en Hugo Noomen (m).

Foto website Coniche Topvolleybal Zwolle.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Talent Team Papendal, hoofdcoach Claudio Gewehr. <> Noah van Dam (sv), Markus Held (sv), Jordi van Andel (lib), Daan Streutker (diagonaal), Nimo Benne (p/l), Cas Abraham (p/l), Martijn Brilhuis (p/l), Bennie Tuinstra (p/l), Max van der Weerden (p/l), Luuc van de Ent (m), Luuk Hofhuis(m), Sjors Tijhuis(m), Jesper van Mujden (m).

Foto Rudy Biekart.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Zaanstad – Zaandam, hoofdcoach Vincent Pirovano. <> Joris Berkhout (sv), Ferdy Wever (sv), Frank Zutphen (lib), Erwin Huinen (diagonaal), Lesley Kef (p/l), Kjeld Broekema (p/l), Lars de Boer (p/l), Marijn van Gool (m), Daniel Hoonhout (m) en Ronald de Boer (m).

Foto Eric Visch

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0