Vizier op volleybal

 

Eredivisie dames

Team Eurosped. Selectie 2019-2020:  Susanne Kos (libero), Charlotte Haar (sv),  Charlot Vellener (sv),  Eline Gommans (m), Kirsten Wessels (p/l), Dagmar Boom (p/l), Ester de Vries (p/l) ,Vera Mulder (diagonaal), Lobke Overtoom (diagonaal), Eline Timmerman (m), Jolien Knollema (p/l), Marianne Het Lam – Scholten (m)

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach beide jaren: Jan Berendsen

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Springendal Set-Up ‘65:  Selectie 2019-2020:  Jorinda Kremer (libero), Merle Baasdam (p/l – dia), Martine Stevelink (m), Wies Bekhuis (sv), Evi van Kerkvoorde (p/l), Benthe Olde Rikkert (p/l), Pien Vos (p/l), Anne Hesselink (sv) , Kimberly Smit (m), Marlies Eertman (m).

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach 2020 – 2021: Brahim Abchir.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Talent Team Nevobo: Selectie 2019 – 2020: Noa de Vos (p/l), Romy Brokking (libero), Fleur Meinders (sv), Hyke Lijklema (sv), Annika de Goede (diagonaal), Iris Vos (p/l), Sanne Wagelaar (m), Jette Kuipers (p/l), Britte Stuut (m), Femke Vlutters (sv), Emily Silderhuis (m), Pleun van der Pijl (p/l), Anneclaire ter Brugge (m), Femke Boonstra (p/l)

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach: Avital Selinger.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Sliedrecht Sport:  Selectie 2019-2020: Christie Wolt (p/l), Brechtje Kraaijvanger (diagonaal), Dani Dammers (sv), Jolijn de Haan (diagonaal), Emma Rekar (libero), Fleur Savelkoel (p/l), Esther van Berkel (p/l), Laura de Jong (p/l), Lisanne Baak (m), Carlijn Ghijssen – Jans (m), Ana Rekar (sv), Denise de Kant (m)

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach beide jaren: Vera Koenen.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

FAST.  Selectie 2019-2020. Rachel Feron (sv), Puck Hoogers (p/l-dia), Veerle van den Heuvel (p/l), Daniëlle Bosman (diagonaal), Bregje van den Heuvel (sv), Steffie Janshen (p/l), Ellen Willems (libero), Lara Hendricks (p/l), Joska Fransen (m), Eline Peters (m), Lisa Kersten (m), Maus Smeets (p/l -dia), Noa Klerckx (p/l)

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach 2020-2021:

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0–0-0-0-0-0-0-0

 

VC Sneek:  Selectie 2019-2020: Geldoe de Boer (libero), Danique Aardema (sv), Anlène van der Meer (diagonaal), Mable Hengeveld (p/l), Monique Volkers (m), Lieze Braaksma (m), Sanne de Ruiter (diagonaal), Britt Schreurs (diagonaal), Nienke Tromp (sv), Sjanet Wijnia (p/l), Roos van Wijnen (p/l), Jasmijn Akse (m), Iris Reinders (p/l-dia).

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach 2020-2021: Jeffrey Scharbaai.

 

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Regio Zwolle Volleybal:  Selectie 2019 – 2020Daantje Vennik (sv), Siska Hoekstra (p/l), Marije Neuman (m), Kim de Wild (libero), Lisanne de Krosse (m), Nova Marring (diagonaal), Nynke Hofstede (m), Daphne Knijff (p/l), Lotte Groninger (sv), Esther Hullegie (p/l), Marly Bak (diagonaal), Julia Joosten (p/l), Bjorna Gras (libero), Annelien Alons (m).

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach 2020-2021: 

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Apollo 8Selectie 2019 – 2020:. Rinske Hofste (p/l), Tess de Vries (diagonaal),  Emma Bredewoud (diagonaal), Juliët Huisman (p/l), Kim Klein Lankhorst (sv), Lieke Hilgenberg (libero), Annelies Dokter (p/l), Rianne Vos (p/l), Esther Huls (diagonaal), Carlijn Koebrugge (m),  Ilona ter Avest (m), Manon van ’t Rood (sv), Eline Geerdink (m), Florien Reesink (libero)

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainers coaches beide jaren:  Bart en Thijs Oosting.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Peelpush. Selectie 2019 – 2020. Celine Keijsers (diagonaal), Eke Denessen (sv), Claire Crijns (diagonaal), Suzanne Cartigny (m), Lieke Oomen (sv), Anouk de Jong (libero), Manouk Hermans (m), Jody Selten (p/l), Laura Bock (p/l), Emma Jenneskens (libero), Lotte van der Horst (digonaal)

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.

Selectie 2020-2021:

Trainer coach 2020-2021: 

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Laudame Financials VCN. Gepromoveerd uit Topdivisie. Selectie 2020-2021:

Gebleven: Vertrokken/gestopt: Gekomen.