Vizier op volleybal

 

Eredivisie dames

Eurosped:  Selectie 2017-2018:  Judith Kamphuis (p/l), Eline Gommans (m), Manon Doornenbal (diagonaal), Kim de Wild (libero), Daphne Knijff (p/l), Bo Duteweert (p/l), Laura Beach ( m), Carmen Oude Luttikhuis (diagonaal), Carlijn Koebrugge (m),  Rochelle Wopereis (sv) en Charlotte Haar (sv).

Trainer coach 2017-2018: Jan Berendsen

Selectie 2018-2019:  Susanne Kos (libero), Charlotte Haar (sv), Judith Kamphuis (p/l), Eline Gommans (m), Kirsten Wessels (p/l), Dagmar Boom (p/l), Daphne Knijff (p/l), Vera Mulder (diagonaal), Eline Timmerman (m), Laura de Zwart (m), Celine Keijsers (diagonaal), Rochelle Wopereis (sv) 

Trainer coach 2018-2019: Jan Berendsen

Vertrokken, gestopt  na seizoen 2018/2019: Judith Kamphuis, Daphne Knijff, Laura de Zwart, Celine Keijsers en Rochelle Wopereis.

Selectie 2019-2020:  Susanne Kos (libero), Charlotte Haar (sv), Charlot Vellener (sv),  Eline Gommans (m), Kirsten Wessels (p/l), Dagmar Boom (p/l), Ester de Vries (p/l) ,Vera Mulder (diagonaal), Lobke Overtoom (diagonaal), Eline Timmerman (m), Marianne Het Lam – Scholten(m)

Trainer coach 2019-2020: Jan Berendsen

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Springendal Set-Up ‘65:  Selectie 2017-2018:  Inge Molendijk (sv), Kiki von Piekartz (sv), Annelin Pasveer (libero), Marianne Het Lam – Scholten (m), Daphne Giesselink (m), Merle Baasdam (diagonaal), Jorieke Bodde (diagonaal), Marleen van Benthem (p/l), Jopke Schutte (p/l), Shanlee Ray Mc Lennan (p/l), Jorinda Kremer (Libero) en Jaimee-Lee Morrow (p/l). 

Trainer coach 2017 – 2018: Brahim Abchir / Lesley de Jonge.

Selectie 2018-2019: Jorinda Kremer (libero), Kirsten Oude Luttikhuis (p/l), Jorieke Bodde (diagonaal), Noa de Bruin (p/l), Jopke Schutte (p/l), Kiki von Piekartz (sv), Merle Baasdam (p/l, diagonaal), Ilse Oude Luttikhuis (p/l), Marianne ’t Lam – Scholten (m),  Carmen Oude Luttikhuis (diagonaal), Daphne Giesselink (m), Martine Stevelink (m), Daniëlle Nouwen (libero), Wies Bekhuis (sv), Evi van Kerkvoorde (p/l)

Trainer coach 2018 – 2019: Lesley de Jonge.

Vertrokken , gestopt na seizoen 2018 / 2019. Noa de Bruin, Marianne het Lam – Scholten. Kirsten Kamphuis – Oude Luttikhuis, Daniëlle Nouwen, Daphne Giesselink, Jorieke Bodde en Jopke Schutte.

Selectie 2019-2020: ? Jorinda Kremer (libero), ? Kiki von Piekartz (sv), Merle Baasdam (p/l, diagonaal), ? Carmen Oude Luttikhuis (diagonaal), Martine Stevelink (m), Wies Bekhuis (sv), Evi van Kerkvoorde (p/l), ? Ilse Oude Luttikhuis (p/l).

Trainer coach 2019 – 2020: Lesley de Jonge.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Talent Team Nevobo:  Selectie 2017-2018:  Eline Geerdink (m), Sarah van Aalen (sv), Charlot Vellener (sv), Annick Meijers (dia), Rianne Vos (p/l), Dagmar Boom (p/l), Fleur Meinders (sv), Demi Korevaar (m), Susanne Kos (libero), Laura de Zwart (m), Vera Mulder (p/l), Tess de Vries (dia), Indy Baijens (m), Lisa Nobel (dia)

Trainer coach 2017-2018: Juliën van de Vyver

Selectie 2018-2019: Eline Geerdink (m), Romy Brokking (libero), Fleur Meinders (sv), Hyke Lyklema (sv), Annola Goede (diagonaal), Iris Vos (p/l), Mirthe Sluijs (p/l), Jette Kuipers (p/l), Britte Stuur (m), Anna Zijl (p/l), Pleun Pijl (p/l), Rianne Vos (p/l), Anneclaire Brugge (m), Annick Meijers (p/l), Indy Baijens (m)

Trainer coach 2018-2019: Juliën van de Vyver

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Sliedrecht Sport: Selectie 2017 – 2018. Lisa Vossen (sv), Ana Rekar (sv), Florien Reesink (lib), Lea van Rooijen (diagonaal), Bregje Kraaijvanger (diagonaal), Christie Wolt (p/l), Esther Hullegie (p/l), Fleur Savelkoel (p/l), Carlijn Oosterlaken (p/l), Carlijn Ghijssen-Jans (m), Annemiek Manschot (m) en Lynn Thijssen (m).  

Trainer coach 2017-2018: Matt van Wezel.

Selectie 2018-2019: Christie Wolt (p/l), Brechtje Kraaijvanger (diagonaal), Esther Hullegie (p/l), Jolijn de Haan (diagonaal), Florien Reesink (libero), Fleur Savelkoel (p/l), Esther van Berkel (p/l), Demi Korevaar (m), Sarah van Aalen (sv), Carlijn Ghijssen – Jans (m), Ana Rekar (sv), Denise de Kant (m)

Trainer coach 2018-2019: Vera Koenen.

Vertrokken: Ester Hullegie, Florien Reesink

Selectie 2019-2020: Christie Wolt (p/l), Brechtje Kraaijvanger (diagonaal), Jolijn de Haan (diagonaal), Emma Rekar (libero), Fleur Savelkoel (p/l), Esther van Berkel (p/l), Laura de Jong (p/l), Demi Korevaar (m), Sarah van Aalen (sv), Carlijn Ghijssen – Jans (m), Ana Rekar (sv), Denise de Kant (m)

Trainer coach 2019-2020: Vera Koenen.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Flamingo’s:  Selectie 2017 – 2018:  Rachel Feron (sv), Veerle van den Heuvel (p/l), Lynn Blenckers (m), Steffie Janshen (p/l), Annefleur Peters (libero), Koska Fransen (m), Lobke van Oosterom (sv), Gaya Neeskes (p/l), Joëlle Vilé (p/l), Nikki van Veen (diagonaal) en Lisa Kersten (m).  

Trainer coach 2017 – 2018: Jacek Ziemba

FAST.  Selectie 2018-2019. Rachel Feron (sv), Gaya Neeskes (p/l), Veerle van den Heuvel (p/l), Daniëlle Bosman (diagonaal), Annemiek Manschot (m), Steffie janshen (p/l), Ellen Willems (libero), Bregje van den Heuvel (sv), Joska Fransen (m), Lisa Kersten (m), Maus Smeets (p/l), Nynke Rovers (diagonaal), Ireen Koenen (libero), Jill Lamers (p/l), Juliëtte van Duijnhoven (p/l)

Trainer coach 2018-2019: Harmen Bijsterbosch.

Vertrokken / gestopt: Annemiek Manschot, Nynke Rovers.

FAST.  Selectie 2019-2020. Rachel Feron (sv), Gaya Neeskes (p/l), Veerle van den Heuvel (p/l), Daniëlle Bosman (diagonaal), Steffie janshen (p/l), Ellen Willems (libero), Bregje van den Heuvel (sv), Joska Fransen (m), Lisa Kersten (m), Maus Smeets (p/l),  Ireen Koenen (libero), Jill Lamers (p/l), Juliëtte van Duijnhoven (p/l)

Trainer coach 2019-2020: Harmen Bijsterbosch.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0–0-0-0-0-0-0-0

Coolen – Alterno:   Selectie 2017-2018: Daniëlle Docter (lib), Gina Valenti (p/l), Anna Mebus (sv), Iris Scholten (diagonaal), Eline Timmerman (m), Kirsten Wessels (p/l), Bregje van den Heuvel (sv), Linda te Molder (diagonaal), Lisanne Baak (m), Kristy Beyazkaya (p/l), Romy Hietbrink (m) en Giorgina Palladino (p/l). 

Trainer coach 2017 – 2018: Ali Moghaddasian.

Dros – Alterno: Selectie 2018-2019: Yvette Visser (libero), Tess de Vries (diagonaal), Gina Valenti (p/l), Laura Overwater (m), Lisa Nobel (p/l), Caya van Kooten (p/l), Daphne Broekhuis (sv), Froukje Hoenderboom (p/l), Charlot Vellener (sv), Kirsten Bröring (m), Romy Hietbrink (m).

Trainer coach 2018-2019: Eric Meijer.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

VC Sneek:  Selectie 2017-2018:  Nienke Tromp (sv), Lotte Groninger (sv), Janieke Popma (lib), Demi Veenstra (lib), Paula Boonstra (diagonaal), Anlène van der Meer (diagonaal), Klaske Sikkes (m), Lieze Braaksma (m), Renee Loosman (m), Roos van Wijnen (p/l), Hester Jasper (p/l) en Anniek Siebring (p/l).

Trainster coach 2017 – 2018: Petra Groenland / Abe Meininger.

Selectie 2018-2019: Dorien Dijkstra (p/l), Janieke Popma (libero), Anlène van der Meer (diagonaal), Hester jasper (p/l), Laura Hamming (p/l), Lieze Braaksma (m), Chanel Baas (sv), Britt Schreurs (diagonaal), Nienke Tromp (sv), Sietske Osinga (m), Roos van Wijnen (p/l), Jasmijn Akse (m).

Trainer coach 2018-2019: Paul Oosterhof.

Selectie 2019-2020: Dorien Dijkstra (p/l), Janieke Popma (libero), Anlène van der Meer (diagonaal), Hester Jasper (p/l), Laura Hamming (p/l), Lieze Braaksma (m), Chanel Baas (sv), Britt Schreurs (diagonaal), Nienke Tromp (sv), Sietske Osinga (m), Roos van Wijnen (p/l), Jasmijn Akse (m).

Trainer coach 2019-2020: Paul Oosterhof.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Regio Zwolle Volleybal:  Selectie 2017-2018:  Kim Robitaille (sv), Robin van der Velde (sv), Rosita Blomenkamp (lib), Kelly van der Haar (diagonaal), Manon Zeeboer (diagonaal), Siska Hoekstra (p/l), Ester de Vries (p/l), Iris Reinders (p/l), Anneke Ykema (m),  Marije Neuman (m) en Maureen van der Woude (m). 

Trainer coach 2017 – 2018: Wilfried Groothuis.

Selectie 2018-2019: Robin van de Velde (sv), Siska Hoekstra (p/l), Marije Neuman (m), Kim de Wild (libero), Esther de Vries (p/l), Nova Marring (p/l), Nynke Hofstede (m), Maureen van der Woude (m), Lotte Groninger (sv), Manon Zeeboer (diagonaal), Kelly van der Haar (diagonaal), Julia Joosten (p/l), Bjorna Gras (libero), Annelien Alons (m).

Trainer coach 2018 – 2019: Wilfried Groothuis.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Apollo 8. Eerste jaar in de Eredivisie. Selectie 2018-2019. Rinske Hofste (p/l), Bente Olde Rikkert (p/l), Laury Donker (m), Emma Bredewoud (diagonaal), Juliët Huisman (p/l), Marlon Stevelink (sv), Antoinette Posthuma (p/l), Lieke Hilgenberg (libero), Esther Huls 9diagonaal), Carlijn Koebrugge (m),  Ilona ter Avest (m), Manon van ’t Rood (sv), Jeanine Stoeten (m), Floor Steenwelle (libero), Tess Leemreize (libero)

Trainer – coach 2018 – 2019: Bart en Thijs Oosting.

Selectie 2019 – 2020:. Rinske Hofste (p/l), Emma Bredewoud (diagonaal), Juliët Huisman (p/l), Lieke Hilgenberg (libero), Esther Huls (diagonaal), Carlijn Koebrugge (m),  Ilona ter Avest (m), Manon van ’t Rood (sv), Kim Klein Lankhorst (sv) Jeanine Stoeten (m), Tess de Vries, Rianne Vos, Floor Steenwelle (libero), Tess Leemreize (libero)

Trainer – coach 2019 – 2020: Bart en Thijs Oosting.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Peelpush. Terug in de Eredivisie na één jaar afwezigheid. Selectie 2019 – 2020.

Trainer coach 2019 – 2020:

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0