Vizier op volleybal

 

Het Willy Damhuis toernooi van Set-Up ‘65

In gezamenlijk overleg met de hoofdsponsor ’t Springendal en uit dankbaarheid en respect naar wijlen Willy Damhuis, de voormalige manager van Springendal Set-Up ’65 dames 1, is het eerdere Springendal Set-Up ’65 toernooi vanaf deze jaargang vernoemt naar Willy Damhuis. Hij was een manager, die de lat altijd erg hoog legde. Dit is ook de reden dat er alleen teams meedoen, die opereren op het allerhoogste niveau.

De deelnemende teams aan het Willy Damhuis toernooi zijn  Eurosped TVT, USC Münster, VC Sneek en Springendal Set-Up ’65. Het toernooi vindt plaats in sporthal De Schalm, Wildehof  2 in 7631 GX Ootmarsum. Aan het eind van het toernooi volgt er nog een spetterende feestavond en de organisatoren hopen dat zij alle deelnemende teams en het publiek dan tot hun gasten mogen rekenen. Tijdens het toernooi vindt er een verloting plaats met als hoofdprijs een mooie ballonvaart, die belangeloos beschikbaar wordt gesteld door Wilco Air uit Ootmarsum.

Voor de selectie van Springendal Set-Up ’65 is het seizoen gisteravond begonnen met het uitzoeken van nieuwe schoenen van schoenensponsor Minuzo. Dit was overigens niet de eerste activiteit van de teamleden, want gedurende de zomer werden bij Studio Sport in Ootmarsum, waarmee een samenwerking is aangegaan, de nodige uurtjes (kracht)training gedaan. Deze week starten daar ook de krachttrainingen in teamverband.   

In het streven om zich op dit allerhoogste niveau te blijven handhaven en in kader van de verdere professionalisering van de selectie zijn diverse nieuwe sponsoren aan de club c.q. aan het eerste damesteam verbonden. Zo is er een samenwerking aangegaan met Restaurant Fox, waar Set-Up ’65 dames 1 onder andere de teampresentatie voor het volgend seizoen zal houden. Het teamweekend is bij Erve Bossem in Lattrop. Een mooie locatie, waar tussen de trainingen en oefenwedstrijd in de aanloop naar het nieuwe seizoen de nodige rust kan worden gepakt en waar tevens gelegenheid is om wat aan teambuilding te doen. Dit alles om de ‘professionaliteit’ als speerpunt voor het nieuwe seizoen meer inhoud te geven.

Het Willy Damhuis toernooi op zaterdag 6 september begint ‘s morgens om 10:00 uur en het speelschema is als onderstaand. Dan kunt u alvast een aantekening in uw agenda maken voor de duels van uw favoriete club.

10:00-11:30  TVT Eurosped – USC Münster;  11:30-13:00  Set-Up’65 – VC Sneek

Half uurtje pauze.

13:30-15:00  VC Sneek – Eurosped TVT; 15:00-16:30  Set-Up’65 – USC Münster

Half uurtje pauze.  

17:00-18:30 VC Sneek – USC Münster;  18:30–20:00 Set-Up ’65 – Eurosped TVT

Het Willy Damhuis toernooi is een heel belangrijke schakel in de voorbereiding van Set-Up ’65 dames 1, waarin verder onder andere oefenwedstrijden / toernooien zijn opgenomen tegen Alterno (23 augustus), tegen Flamingo’s  en Lycurgus (toernooi 30 augustus), alsmede het Eurosped TVT toernooi op 21 september. Op 4 oktober begint voor Set-Up ’65 het seizoen 2014 / 2015 met de uitwedstrijd bij het Nevobo Talent Team in Arnhem. Maar eerst is iedereen op 6 september van harte welkom op het Willy Damhuis toernooi in Ootmarsum.

(Bron Carla Fox, team manager  Springendal Set-Up ’65 dames 1)