Vizier op volleybal

 

Apollo 8 heren 1 op weg naar titel

Apollo 8 ontving zaterdag in ’t Wooldrik het studententeam van Hajraa uit Eindhoven. De uitwedstrijd tegen de nummer drie van de ranglijst werd eerder nipt met 2-3 gewonnen.

De thuisploeg begon niet echt scherp. Met name veel aanvallende fouten zorgden ervoor dat ze niet lekker in het spel kwamen en teveel punten aan Hajraa cadeau deden. Aan de andere kant van het net speelde Hajraa vrijuit en scoorde met name via een goede blokkering. Met 17-25 werd deze doorgang overtuigend gewonnen door de gasten.

Het was wel duidelijk dat er meer nodig was dan er gebracht werd in de 1ste set om vandaag de punten in Borne te houden. In de 2de set liep het beter en dat was ook te zien aan de vechtlust. De rally’s werden vaker gewonnen en dit maakte het team  figuurlijk sterker. Aan het einde van de set werd het nog even spannend maar met 25-23 was de winst tot opluchting van menigeen voor het team van Cees Jansen.

Vanaf toen was het verzet van Hajraa eigenlijk wel gebroken. De 3de en de 4de set speelde Apollo 8  “vrolijk” verder en ondanks zo af en toe een klein dipje liep het over het algemeen prima.  De 3de set werd met 25-19 gewonnen en de 4de  ging nog overtuigender met 25-16 naar de thuisploeg. In deze set werd het nog wel even spannend toen Hajraa van 16-10 terugkwam naar 16-14. Maar in de daarop volgende servebeurten werd weer orde op zaken gesteld en liep Apollo 8 uit naar een 25-16 set en 3-1 wedstrijdwinst.

Door de gewonnen vier punten blijft de voorsprong op Favorita zeven punten.  Met nog vier wedstrijden te gaan komt het kampioenschap en de promotie naar de 1ste divisie steeds dichterbij.