Donitas en de Twentse Tukkers
“De Tukkers in ons team voelen zich erg bij ons thuis dit jaar. Bijna evenveel wedstrijden worden er uit in Twente als thuis in Groningen gespeeld. Helemaal met de tweede bekerronde erbij, waarvoor we naar het mooie Geesteren moeten. Daar deden we ook al aan een voorbereidingstoernooi mee en wonnen we! Het is een streek waar Donitas zich graag laat zien” opent Donitas diagonaal Paula Spelde (foto) haar voorbeschouwing op de wedstrijd van zaterdag tegen Yarden-Havoc.
“Maar dit terzijde, voor zaterdag staat er dus weer een ‘Twentse wedstrijd’ op het programma. Na de eerste winst van het seizoen, met 3-1 tegen VVC Vught, te hebben behaald zijn we gestegen naar de 6de plaats. Yarden-Havoc staat op dit moment 9de . Ze hebben het vorig jaar goed gedaan in de B-League en zouden wel weer eens voor een verrassing kunnen zorgen.”
“Maar het spelniveau van Donitas groeit met de week en zaterdag is een mooie kans om dit opnieuw te laten zien. Het wil bij ons nog wel eens ontbreken aan dat extra stukje concentratie om het hoge niveau constant vast te houden, maar de laatste twee weken is het niveau op de trainingen hoog en de meiden zijn super gemotiveerd om deze stijgende lijn door te zetten in de komende wedstrijd. Er zijn punten te halen in Haaksbergen en de dames van Donitas zijn gretig om de eerste uitwinst bij te laten schrijven.”
“Donitas gaat uit van de eigen kracht en wil vanaf het eerste punt tot en met het eindsignaal van de scheidsrechter het initiatief nemen en met de welbekende vechtlust en enthousiasme de zege binnenhalen“ waarna het afsluitende ‘destroy!’ onder het mailtje van Paula niet veel goeds lijkt te voorspellen voor de tegenstanders.