Vizier op volleybal

 

Apollo 8 heren verdedigen ruime voorsprong

archief foto

Apollo 8 staat momenteel eerste in de 2de divisie met zeven punten voorsprong op Favorita uit Dinxperlo. Afgelopen zaterdag wonnen de lange mannen uit Borne na  een ietwat onwennig begin toch nog overtuigend met 0-4 in Voerendaal van de plaatselijke Volleybal Club.

Er zijn nog vijf wedstrijden te gaan en zoals het spreekwoord zegt “wegen de laatste loodjes het zwaarst”. Er zal dus zaterdag opnieuw gepresteerd moeten worden om de comfortabele voorsprong vast te houden.  Tegenstander is Hajraa uit Eindhoven, de huidige nummer drie van de ranglijst.

De heenwedstrijd werd met 2 – 3 gewonnen door Apollo 8. In deze wedstrijd kwam de thuisploeg tot twee keer toe op voorsprong maar werd in de beslissende set met 11-15 teruggewezen. Gezien dat duel en de huidige stand op de ranglijst wordt er een spannende wedstrijd in ’t Wooldrik verwacht.

Deze week werd er, met de blik op zaterdag,  uiteraard weer hard getraind. Zoals het er nu uit ziet is iedereen fit en kan trainer coach Cees Jansen zijn basis zevental uit een complete selectie kiezen.