Vizier op volleybal

 

King Software swingend naar winst

(Wedstrijdverslag van Ingerlise Kooijman – King Software Capelle)

Het was weer eens een echte thuisdag in de Oostgaarde. De sfeer zat er al goed in en wij kregen er ook zin in. De Dj ‘s bij deze wedstrijd, gingen helemaal los aan de draaitafel. Aangezien zij zoveel sfeer aan de wedstrijd hebben gegeven, schrijf ik dit verslag aan de hand van wat songteksten, die door de zaal dreunden.

Om 17:30 uur waren wij aanwezig om met elkaar een soepje te eten. Ondanks de gesprekken over kapsalons, broodjes kaas soufflé en veel mayo, aten wij braaf ons broodje of pastaatje ter voorbereiding op de wedstrijd tegen Flamingo’s, die om 19:30 uur van start zou gaan.

“I’m sexy and I know it” Zo begon de voorbereiding in de kleedkamer, aangezien Anna Brouwer net haar lingerie showde toen een man de kleedkamer binnen liep. Dat komt ervan als je als damesteam in de mannenkleedkamer gaat omkleden

“Ik neem je mee he he he, naar Gennep of Groningen” De meiden van Flamingo’s komen uit Gennep, niet echt naast de deur dus. Dit jaar moeten we echt ver rijden voor onze wedstrijden. Met drie keer Groningen, Haaksbergen, Gennep en Ootmarsum kunnen we eigenlijk net zo goed naar Parijs op een neer.

“ Nein man, ich will noch nicht gehen” Leanne Verdonck, ook wel Leanne lipgloss door de Dj ’s genoemd,  begon deze wedstrijd in de basis en deed dat voortreffelijk. Snelle setjes op Anna Brouwer, goede serve en mooie loopjes met Mieke Schrijvers en Sanne Hoevenaars. Toen ik de laatste set voor haar het veld in mocht, zei Leanne tegen trainer Erik: ‘nein Mann, ich will noch nicht gehen…’

 Stap nu rond als een gans, zo gaat de flamingodans: Fijn om te merken dat we heel geconcentreerd kunnen blijven spelen in zo’n wedstrijd. Lotte van Erk was vanaf punt één vastbesloten geen ballen te laten vallen, dus we konden vaak onze ‘vind-ik-leuk-dans’ uitvoeren bij het scoren van een bal.

In de laatste set besloten Marjolein Verhaaf  en Michelle Netten dat het tijd was voor ‘you and me’: Vijf ballen op rij werden gescoord, waarbij Mies een set aan Marjo gaf. Goed bezig, die dames!

Viva Hollanda: We wonnen de wedstrijd met duidelijk cijfers: 25-16, 25-14 en 25-11. Lekker voor de punten, maar nu op naar een veel spannender potje. Volgende week staat Lycurgus op het programma, de huidige virtuele nummer één van de B-League met daarin de zus van Anna Brouwer. Dat wordt een mooi potje waar u natuurlijk aanwezig wilt zijn. We spelen om 20:00 uur en het enige wat u hoeft in te voeren op de TomTom is Kardingerweg 48. Tot dan?