Vizier op volleybal

 

Lukt het Apollo 8 om weer te winnen?

Apollo 8 heren 1 speelt zaterdag in Borne tegen Lycurgus3 uit Groningen en zal proberen weer eens een wedstrijd winnend af te sluiten.

“Elke wedstrijd zitten we er dichtbij. We kunnen de zege bijna aanraken en dan wordt ie nog net voor onze neus weg gegraaid” zegt Apollo speler en VoV correspondent Sander Heithuis. “Dat is nu al drie keer gebeurd. Achtereenvolgens werd er met 3-2 verloren van VC Sneek, Compaen en vorige week nog van PDK Huizen.”

“Het is natuurlijk zuur dat je telkens net niet weet te winnen. Maar dat hebben we misschien ook wel een beetje aan ons zelf te danken. Er zijn altijd sets tijdens de wedstrijd waarin we niet scherp genoeg zijn om voor de set winst te kunnen strijden, met als logisch gevolg set verlies.”

“Aanstaande zaterdag kunnen we het proberen tegen directe concurrent Lycurgus3. Als we winnen houden we aansluiting. Gebeurd dit niet, moeten we vrezen op forse achterstand te komen met de middenmoot. En dat is natuurlijk het laatste wat we willen. We gaan er alles aan doen om zo veel mogelijk punten in Borne te houden. Iedereen is fit, al is Niek Waanders nog een beetje een twijfel geval. Hij is al een tijdje uit de running, maar heeft afgelopen dagen weer meegetraind en is voorlopig fit genoeg om zaterdag waarschijnlijk weer te spelen. De wedstrijd begint om 17:00 uur”