Peelpush laat opnieuw van zich horen
Zoals u in de voorbeschouwing kon lezen, maakte Peelpush zich op voor een druk weekend, met de derby tegen VC Weert op zaterdag en de thuiswedstrijd tegen Eurosped uit Almelo op zondag. Peelpush is aardig op dreef, in de competitie worden de nodige punten behaald en ook op Europees niveau is de ploeg van Johan Leenders nog steeds actief.
De belangrijkste vraag in de aanloop naar dit zogenaamde ‘dubbele weekend’ was dan ook of Peelpush in staat is om fit, alert en gretig te blijven in een drukke periode waarin maar liefst negen wedstrijden worden gespeeld in iets meer dan drie weken.
Op zaterdag 1 december reisde Peelpush naar Weert waar beide ploegen een sterke wedstrijd speelden. De teams hielden elkaar in evenwicht en niemand wist een gaatje te slaan. Peelpush had de setwinst in de eerste set binnen handbereik maar op het beslissende moment maakte Weert de minste fouten en trok de set met 26-24 naar zich toe. Peelpush stelde orde op zaken in de tweede set door met 19-25 te winnen maar moest in de derde en vierde set haar meerdere erkennen in buur Weert. Qua niveau waren de ploegen erg aan elkaar gewaagd. Weert was op de beslissende momenten echter net iets daadkrachtiger en effectiever waardoor winst voor Peelpush nog net niet binnen handbereik lag. De wedstrijd ging met 3-1 naar de thuisploeg.
Een dag later volgde de thuiswedstrijd tegen Eurosped uit Almelo. De ploeg van Jan Berendsen had evenveel punten als Peelpush, winst zou dus betekenen dat er een gaatje kon worden geslagen in de ranglijst. Peelpush startte voortvarend en won de eerste set overtuigend met 25-21. In de tweede set zakte het niveau van de thuisploeg en kwam Eurosped beter in haar spel, met een 18-25 winst voor Eurosped tot gevolg. In de derde set stelde Peelpush orde op zaken en onder aanvoering van ‘woman of the match’ Anke Sonnemans stoomde de ploeg naar een 25-20 overwinning in de derde set en 25-19 overwinning in de vierde set. Door deze mooie 3-1 overwinning staat Peelpush nu op een mooie vierde plek van de ranglijst.
Aanstaande donderdag 6 december komt Peelpush uit in de derde ronde van de Challenge Cup. Tegenstander is het Finse L.P. Salo. Peelpush ziet erg uit naar deze wedstrijd en geniet van het feit dat het Europees avontuur wordt verlengd. Johan Leenders en zijn dames hebben laten zien tot mooie dingen in staat te zijn en dat maakt dat de hartjes opnieuw vol verwachting zullen kloppen. De dames hebben ongetwijfeld maar één ding op hun verlanglijstje staan dit jaar, dus wie weet komt die ene gezamenlijke wens wel uit. Zeker is in ieder geval dat de ploeg onbevangen en vrij kan spelen, waarbij ‘genieten van het moment’ hoog in het vaandel staat.
Wanneer u aanwezig wilt zijn bij deze wedstrijd, kunt u een kaartje bestellen via de website van de vereniging, www.peelpush.nl. Wacht niet te lang, want er zijn nog slechts enkele kaarten beschikbaar!
(Wedstrijdverslag van Inge Poels, PR manager van Peelpush dames 1)