Taurus met veel vertrouwen aan de start
“Wij denken dat Flamingo’s, Ecare Apollo 8, Oskam Taurus en PDK Huizen stevig in het linker rijtje zullen meedoen” mailden we aan trainer coach Jeroen Monshouwer van Oskam Taurus, toen we hem om een reactie vroegen voor de eerste competitiewedstrijd van zaterdag aanstaande tegen Sliedrecht Sport 2.
Hij reageerde met “Ik denk dat je de juiste aangeeft als kanshebbers op de topklasseringen. Flamingo’s is naar mijn mening de grote favoriet, want zij zijn behoorlijk versterkt met twee speelsters van Peelpush. Van Apollo mag ook weer een en ander worden verwacht en PDK Huizen is gewoon een erg sterke ploeg, die zeker mee zal gaan doen om de bovenste plaats.”
En over zijn team vertelde hij verder : “Mijn eigen ploeg is er in de breedte absoluut sterker op geworden, ondanks het vertrek van Lea van Rooijen naar Eurosped. De voorbereiding was in ieder geval zeer geslaagd en er zijn volop mogelijkheden om door te ontwikkelen. Er is hard gewerkt in de voorbereiding en dat is tevens de reden dat we deze week een klein beetje gas terug nemen, zodat we fit aan de start staan voor onze seizoen opening tegen Sliedrecht Sport 2.
Onze tegenstander van aanstaande zaterdag is een grote onbekende. De ploeg van Sliedrecht is volledig nieuw opgezet en dus weten we niet wat we van hen kunnen verwachten. Er zijn nog drie speelsters over van het team van vorig seizoen en vanuit onze eigen ploeg is Catja Weijzen vertrokken naar Sliedrecht.
Zaterdag zal de focus dus vooral liggen op het eigen spel en doorgaan met de weg die we zijn ingezet in de voorbereiding. Het vertrouwen is groot, maar het is ook zo dat een goede voorbereiding geen garanties geeft voor punten in de openingswedstrijd. We zijn in ieder geval gebrand op een goede competitiestart en reizen absoluut af voor een driepunter richting de Stoep.
De selectie bestaat uit Ellen Luttikhuis, Ruth van Eenenaam en Cinde Nieuwenhuijsen (allen passer – loper) en Jesica Smit (buitenaanvalster). Op spelverdeling spelen Ana Rekar en Julie Kroon. De mid posities worden bezet door Marije Neuman, Marianne Scholten en Lisa Kersten . Daniëlle Doctor draagt als libero een ander shirt en Reneé van der Sluis is de diagonaal.
De technische staf bestaat uit trainer coach Jeroen Monshouwer, assistent trainer Thomas Dolphijn , teammanager Bert Neuman en fysiotherapeute Saskia Legdeur.
gh @ Vizier op Volleybal. Foto jan van den Noort