Twente ’05 tegen getergd VoCASA
“VoCASA heeft me verrast met hun slechte start. De ploeg staat te laag voor hun mogelijkheden en zal zeker de weg naar boven weer vinden. Het lijkt er op dat ze daar vorige week in het bekertoernooi daar al mee gestart zijn. Het team heeft zelf gekozen voor deze aanpak dit jaar“ weet Henk Goor, trainer coach van Twente ’05 Enschede, van de tegenstander van aanstaande zaterdag.
“Er zitten een aantal oude getrouwen in. Naast de bekende Gijs van Pruissen zijn natuurlijk libero Torsten Slot en spelverdeler Eric Groenen bekende namen. Het betekent dat het nog wel eens een interessante pot kan worden in de Pathmos.
Wij hebben behoefte om ons thuispubliek en ons zelf na twee nederlagen weer eens te verwennen met een aantal punten. De aandachtspunten, die we uit deze twee topwedstrijden hebben kunnen analyseren hopen we verbeterd te hebben en dat willen we graag laten zien. Het is de opmaat naar de volgende wedstrijd in het bekertoernooi tegen Reflex Kampen. Vanaf nu zullen we met z’n allen er moeten staan en onze kansen creëren en ook benutten. Dat betekent dat iedereen scherper zal moeten zijn, dan afgelopen zaterdag.
We gaan echter van wedstrijd naar wedstrijd, komende zaterdag dus tegen de mannen van Marinus Wouterse, die zijn mannen tot het uiterste getergd zal hebben om de punten mee naar Nijmegen te gaan nemen. Helaas is Ruben Heuven nog niet in staat om te spelen en hebben we een aantal licht geblesseerden in het team.
Het is daarom goed dat we in de breedte gegroeid zijn. Spannend dus, zaterdag 19:30 uur Pathmoshal, Enschede, een nieuwe aflevering in de leukste competitie van Nederland.”